Ana içeriğe atla

29 Kasım 2018

Merhabaaa.. 

Dün acayip bir gündü. Ben anlattıkça karşı taraf aldı; baya bilgi aktardım. Sevimli bir durum, heleki bilgiler zamanla toplanmış öz olunca.. 

Çok değil iki gün önce, hafif baş ağrısı, kafa karışıklığı ve iç sıkıntısına çözüm rahatlama çalışmamı facebookta video halinde paylaştım. Hep derdim; çok çeşit ve birbirinden farklı uğraşlarım var, zaman yetmiyor, hiç birine yâr olamıyorum diye.. Çokta inanmadıklarını anlardım yüzlerinden. Ama dün kimi görsem onlar bana söyledi durumumu.. Anlaşılabiliyor olmak, bu derece ve üst üste ne kadar enteresan geldi. Bi hafif korktum. 

Hiç birine doğru dürüst odaklanamamak, kendini bölüp parçalamak; demek ki çok belli oluyor halimden. Yorgunum.. 

Halbuki daha hafta sonu program yaptım bir daha sıkışmamak için, aa bak iyi program yaparım fakat uyamıyorum işte.. İki günde program da patladı.. Resmen uykusuzluk problemi ile burun burunayım, farkındayım; Tanrıya şükür ki iş yerinde deli gibi çalışıyorum ve yorgunluktan sızmış oluyorum.

Son dönemde bu kadar ben ne yapıyorum ya diye dolaşılmaz.. Bir hışım bişeyleri değiştirmeye başladım bile; kullanmadığım hesapları kapattım, o etkinlikleri takip ettiğim hesabımı belirsiz bi süreliğine dondurdum. Var bi boşanasım; elimin yetmediklerinden, üzerime yük olanlardan; istemiyorum diye haykırasım var..Önce hesaplarım, eşyalarım ve sonra insanlar; yakın dönem için ciddi temizlik var kafamda. Yorgunum evet ama hüznümü anlayamıyorum asıl.  Ve içinde yine sen yoksan olmasın hiçbir şey hissi..

Bu da bir dönem ya, geçer.. Bir şarkıya bir videoya iliştirilmiş anılardansa, sosyal medyadan çekilip sadece günlükle hasbihal etmek iyi gelecek bence.